Tuningforum.pl tuning forum
Zaloguj się, aby sprawdzić PW.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Car-Audio
Strona 1 z 1
Autor Wiadomość

Post Napisane: mar Wt 04, 2003 3:24 pm  Tytuł: Jak podłączyć??

Na początek witam wszystkich :D
Pisze tu chyba 1-szy raz, ale od dawna przglądam to forum i jak do tej pory odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości znajdowałem be problemu, a teraz szukałem i nic nie znalazłem.
Oto problem:
A mianowicie w kostce w radiu jest niebieski kabelek (z ego co już się dowiedziałem jest on od sterowania radiem/wzmacniaczem) i teraz pytanie czy mogę podłączyć pod ten jeden kabelek i antene i zwmacniacz??
czy to bedzie działać tak jak powinno?? :o
proszę o radę :(
bo chcę podłaczyć i antenę i wzmacniacz
z góry dzięki za wszelki informacje!
Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: mar Wt 04, 2003 3:29 pm  Tytuł:

według mnie nie bedzie to jakis problem ponieważ i antena i wzmacniacz potrzebuje minimalny prąd do załączenia sie no i mają oddzielne zasilanie dlatego nie powinny obciązyć radia :D

Post Napisane: mar Śr 05, 2003 10:16 am  Tytuł:

racja ale nie wiem jaki masz sprzęt więc może się pojawić problem ze w antena lub wzmacniacz pobierają za dużo prądu w momencie rozuchu wtedy polecam zalożyć przekaźnik.

Post Napisane: mar Śr 05, 2003 3:01 pm  Tytuł:

Radyjkoo to JVC KD-55-R czy jakoś tak dokładnie nie pamietam dokładnie symbolu. A co to za przekaźnik?? :o
Tuningforum master
Tuningforum master

Post Napisane: mar Śr 05, 2003 4:37 pm  Tytuł:

taki zwykłay przkaźniczek :D
do niego podłączsz antene , wzmacniacz , i zasilanie z innego źródła niż radio które bedzie załączane właśnie impulsem z radia . dobrze mowie fachowcy ;) ?? chyba coś takiego :D. ale wydaje mi sie ze to nie bedzie potrzebne ale na pewno bezpieczniejsze

Post Napisane: mar Śr 05, 2003 4:42 pm  Tytuł:

Dzięki za pomoc i poradę, jak podłacze i coś będzie nie tak to wtedy będę myślał.
Jeszcze raz wielkie dzięki (chyba, ze ktos jeszcze chciałby dorzucic swje trzy grosze to zapraszam.

Pozdro All :D

Post Napisane: mar Śr 05, 2003 9:26 pm  Tytuł:

Do JVC raczej nie potrzeba.
kashel dobrze mówisz :cool:

Post Napisane: mar Pn 10, 2003 6:27 pm  Tytuł:

dzięki za odpowiedzi :D

Post Napisane: mar Pn 10, 2003 10:44 pm  Tytuł:

no problem polecamy się na przyszlość :grin:
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona główna forum » Fora główne » Car-Audio Strona 1 z 1
Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg  
<<<<<<< Początek obecnego orginalnego pliku ======= Koniec aktualnego oryginalnego pliku / Początek nowego zaktualizowanego pliku
>>>>>>> Koniec nowego zaktualizowanego pliku