Forum - Car-Audio - Jak podłączyć??

StoÂłek
dodano: 04.03.2003, 14:24 #1 + 0 -
Na początek witam wszystkich
Pisze tu chyba 1-szy raz, ale od dawna przglądam to forum i jak do tej pory odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości znajdowałem be problemu, a teraz szukałem i nic nie znalazłem.
Oto problem:
A mianowicie w kostce w radiu jest niebieski kabelek (z ego co już się dowiedziałem jest on od sterowania radiem/wzmacniaczem) i teraz pytanie czy mogę podłączyć pod ten jeden kabelek i antene i zwmacniacz??
czy to bedzie działać tak jak powinno??
proszę o radę
bo chcę podłaczyć i antenę i wzmacniacz
z góry dzięki za wszelki informacje!
do góry
kAsHeL Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 04.03.2003 14:29 #2 + 0 -
według mnie nie bedzie to jakis problem ponieważ i antena i wzmacniacz potrzebuje minimalny prąd do załączenia sie no i mają oddzielne zasilanie dlatego nie powinny obciązyć radia
do góry
Gość
dodano: 05.03.2003 09:16 #3 + 0 -
racja ale nie wiem jaki masz sprzęt więc może się pojawić problem ze w antena lub wzmacniacz pobierają za dużo prądu w momencie rozuchu wtedy polecam zalożyć przekaźnik.
do góry
Gość
dodano: 05.03.2003 14:01 #4 + 0 -
Radyjkoo to JVC KD-55-R czy jakoś tak dokładnie nie pamietam dokładnie symbolu. A co to za przekaźnik??
do góry
kAsHeL Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 05.03.2003 15:37 #5 + 0 -
taki zwykłay przkaźniczek
do niego podłączsz antene , wzmacniacz , i zasilanie z innego źródła niż radio które bedzie załączane właśnie impulsem z radia . dobrze mowie fachowcy ?? chyba coś takiego . ale wydaje mi sie ze to nie bedzie potrzebne ale na pewno bezpieczniejsze
do góry
Gość
dodano: 05.03.2003 15:42 #6 + 0 -
Dzięki za pomoc i poradę, jak podłacze i coś będzie nie tak to wtedy będę myślał.
Jeszcze raz wielkie dzięki (chyba, ze ktos jeszcze chciałby dorzucic swje trzy grosze to zapraszam.

Pozdro All
do góry
Gość
dodano: 05.03.2003 20:26 #7 + 0 -
Do JVC raczej nie potrzeba.
kashel dobrze mówisz
do góry
Gość
dodano: 10.03.2003 17:27 #8 + 0 -
dzięki za odpowiedzi
do góry
Gość
dodano: 10.03.2003 21:44 #9 + 0 -
no problem polecamy się na przyszlość
do góry
Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie komentarze

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.